Komfort wizualny

Natura nie zawsze ułatwia utrzymywanie skupionego wzroku na drodze. Światło słoneczne powoduje oślepienie, deszcz to smugi na szybie czołowej, mgła ogranicza widoczność a lód wszystko blokuje. Im bardziej widoczność spada tym mniejsze jest Twoje bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas gwałtownych zmian pogody. Odpowiedni rodzaj szyb samochodowych może przekształcić ich zalety na swoją korzyść.

Saint-Gobain Sekurit oferuje szereg rozwiązań mających na celu zwiększenie widoczności bez angażowania dodatkowej uwagi kierowcy. W wilgotnych warunkach powłoka hydrofobowa powoduje ześlizgiwanie się wody po płaszczyźnie szyby. Podczas zimy szyby ogrzewane potrafią roztopić lód i odparować szkło w dosłownie kilka minut. Nawet odbłyski można zniwelować powłoką antyrefleksyjną, która działa przez cały okres użytkowania szyby.

Każda z tych opcji stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu dając Ci dobrą widoczność i możliwość szybkiego reagowania na drogowe zagrożenia. Te niedrogie rozwiązania są po prostu bezcenne gdy zmienia się pogoda.